FAQ

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

FAQ (ang. Frequently Asked Questions) – zbiory często zadawanych pytań i odpowiedzi na nie, mające na celu udzielenie danemu użytkownikowi serwisu internetowego pomocy bez konieczności angażowania do tego jakichkolwiek osób.

Oferujemy szeroki wybór płyt meblowych laminowanych – obecnie jest to 5 dekorów, pracujemy obecnie nad wprowadzeniem do naszej oferty nowych odcieni oraz kolorów tak, aby mieli Państwo możliwość dowolnego dopasowania zamówionej płyty do Waszego wnętrza.

Nasze płyty pakujemy zabezpieczając wszystkie narożniki oraz w odpowiednią ilość kartonu tak, aby przesyłka dotarła do Państwa nieuszkodzona. Bazujemy w tym na tysiącach płyt które już do Państwa trafiły.

Dostępne obecnie kolory to: szary matowy, biały matowy, czarny matowy, dąb sonoma oraz szary betonowy.

Tak, oferujemy usługę cięcia płyt meblowych na wymiar, zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta. Wystarczy podać wymiary i materiał, a my przygotujemy płyty zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Czas realizacji zamówienia zależy od dostępności materiałów oraz wielkości zamówienia, ale zazwyczaj wynosi od 3 do 15 dni roboczych.

Każdy etap realizacji zamówienia: przyjęcie, opłacenie, przekazanie do realizacji, ukończona produkcja oraz gotowość do wysyłki są bezpośrednio przekazywane Państwu drogą mailową. Dzięki temu w każdym momencie mogą Państwo za pomocą specjalnego linku śledzić losy Państwa przesyłki, oraz mieć do nas bezpośredni kontakt w razie dodatkowych pytań.

Akceptujemy różne formy płatności, takie jak przelew bankowy, płatność przy odbiorze oraz systemy płatności online, np. BLIK czy też Przelewy 24.

Tak, wszystkie nasze ceny są cenami brutto z podatkiem VAT 23%. Przy zamówieniu prosimy o zaznaczenie opcji faktury oraz podanie danych firmy. Faktura zostanie wysłana na maila po przekazaniu zamówienia do realizacji.

Tak, po pozytywnej weryfikacji możliwy jest zakup na fakturę z terminem płatności, wystarczy napisać do nas przed zakupem, a nasz zespół przygotuje ofertę.

Tak, wszystkie płyty posiadają 24-miesięczną gwarancję producenta.

Nie możesz znaleźć odpowiedzi?
Napisz do nas!

Administratorem danych jest DOVANTI Rafał Daszczuk.
Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania.
Więcej na: [ Polityka Prywatności ]